Konference

Konference

Sobota 21. října 2023

Dům kultury Kladno
nám. Sítná 3127
272 01 Kladno

Konference je zdarma, ale proběhne dobrovolná sbírka na konferenci, pokud byste chtěli přispět.

Oběd bude zajištěn, jen je potřeba, abyste se přihlásili.
***Účastníkům přihlášeným po termínu 15. října nemůžeme zaručit oběd.***

ŘEČNÍCIPROGRAMSEMINÁŘE
DĚTSKÝ PROGRAMPARKOVÁNÍ
UBYTOVÁNÍMAPA


ŘEČNÍCI

Daniel Adamovský je následovník Ježíše Krista, manžel, otec a starší v Biblickém sboru křesťanů Kladno. Formální teologické vzdělání nemá, učí se průběžně v místní církvi. Pracuje jako asistent na ČVUT v Praze.

Marcus Denny je manžel zbožné ženy Amie a otec tří krásných dcer.  Teologické vzdělání získal především ve svém domovském sboru ve Spokanu, USA, ale také na Masters Seminary v Los Angeles. Pět let byl jedním z pastorů v Cornerstone Bible Church v Los Angeles. V roce 2009 byl vyslán do České republiky. V současnosti slouží jako starší v Biblickém sboru křesťanů Kladno. Jeho touhou je pokračovat dále v kázání Ježíše Krista a v zakládání dalších biblicky zdravých sborů v České republice. 

Roman Klusák byl Pánem zachráněn pouhou milostí v roce 2000, když mu bylo 13 let. Nyní je kazatelem sboru Evangelikálních baptistů Lovosice. V roce 2009 dokončil studia na Biblickém semináři v Pelhřimově a následně pokračoval ve studiu evangelikální teologie na Univerzitě Mateja Bela v Banské Bystrici, kde v roce 2016 získal titul Magistra Teologie. V současné době studuje M.Div program na EBTC v Německu. Je ženatý s manželkou Míšou, se kterou mají z Boží milosti (zatím) tři děti, Samuela, Ester a Rebeku.

NAHORU


PROGRAM

NAHORU


PÁTEČNÍ SEMINÁŘE

V pátek před konferencí budou semináře pro svobodné. Večeře bude zajištěna, jen je potřeba označit na přihlášce, že budete na seminářích.

NAHORU


PARKOVÁNÍ

Parkování v této části města je zdarma. Parkoviště jsou na náměstí Sítná u Domu kultury a přes ulici u Domu techniky.

NAHORU


DĚTSKÝ PROGRAM

Nabízíme dětský program pro děti od tří do osmi let. Program se bude konat v prostorách našeho sboru, který se nachází přes ulici v Domě techniky (Cyrila Boudy 1444, na delší straně budovy u parkoviště pod schody). Prosíme Vás, abyste přihlašovali každé dítě zvlášť.

NAHORU


UBYTOVÁNÍ

Pokud byste potřebovali ubytování, doporučili bychom Vám tyto následující stránky:

NAHORU


MAPA

NAHORU


Máte ještě dotazy? Kontaktujte nás.